RADIO

ZEEUWS VLAANDEREN

voor

24 uur per dag

7 dagen

per week


Uw internet

radio


Zeeuws

Vlaanderen.


Uw station van uit Sas van Gent

Hulst     Terneuzen       Sluis

INTERNET RADIO

WIJ DRAAIEN NU

Awards

Wie zijn wij?

Enthousiaste vrijwilligers die graag voor u radio maken.

Dat doen wij oa. vanuit Sas van Gent.

Met muziek die U graag hoort.

Dit doen wij 24 uur per dag en 7 dagen in de week met veel plezier.

Ben Sanderse

Station manager

Programmamaker


Geert Meire

Algemeen medewerker




Eric Verbouw

Programmamaker

De Bouwval


John Oppeneer

Programmamaker

Gewoon Johnny




Daan Mali  

Station manager





Ad Roovers

Programmamaker

Back in Time




Messalina Sahin

Office manager

Programmamaakster


Yves MC. Donald

Programmamaker

De Hitstoring  




Copyright © Alle rechten voorbehouden. Ontwikkeld door BBS


Claudine De wulf

Publiciteit medewerkster


Johan de Graaf

Programmamaker

Just Dutch,    Gouwe Ouwe

Zeezender uurtje


Frans Snijders

Programmamaker

Chaos

FreeWheel Friday


Danny Visscher

Programmamaker

Visscher op stelte



Tijmen Horstman

Programmamaakster

Houdbaar Tijmen




Erik Devos

Programmamaker

Hitkampioen


Peter Kunnen

Programmamaker

Winkelwagen show



Peter Vos

Programmamaker

Top 40 TOEN!!!!



Ad Koppendrayer!

Programmamaker

19 Toen Show



Bart Reeves

Programmamaker

Het DansSalon



Pieter

Programmaker

FreeWheel Friday



Reinier Witbols Feugen

Programmamaker

Muziekplezier



Willem van Rijn

Programmamaker

Zin & Onzin



E-mailadres: info@radio-zeeuws-vlaanderen.nl E-mailadres: info@radio-zeeuws-vlaanderen.nl E-mailadres: info@radio-zeeuws-vlaanderen.nl E-mailadres: info@radio-zeeuws-vlaanderen.nl E-mailadres: info@radio-zeeuws-vlaanderen.nl E-mailadres: info@radio-zeeuws-vlaanderen.nl E-mailadres: info@radio-zeeuws-vlaanderen.nl E-mailadres: johan@radio-zeeuws-vlaanderen.nl E-mailadres: yves@radio-zeeuws-vlaanderen.nl E-mailadres: info@radio-zeeuws-vlaanderen.nl E-mailadres: info@radio-zeeuws-vlaanderen.nl E-mailadres: info@radio-zeeuws-vlaanderen.nl E-mailadres: john@radio-zeeuws-vlaanderen.nl E-mailadres: messalina@radio-zeeuws-vlaanderen.nl E-mailadres: daan@radio-zeeuws-vlaanderen.nl E-mailadres: info@radio-zeeuws-vlaanderen.nl E-mailadres: info@radio-zeeuws-vlaanderen.nl E-mailadres: brain@radio-zeeuws-vlaanderen.nl E-mailadres: claudine@radio-zeeuws-vlaanderen.nl E-mailadres: geert@radio-zeeuws-vlaanderen.nl E-mailadres: frans@radio-zeeuws-vlaanderen.nl E-mailadres: danny@radio-zeeuws-vlaanderen.nl E-mailadres: info@radio-zeeuws-vlaanderen.nl E-mailadres: info@radio-zeeuws-vlaanderen.nl

Catweazie

Programmamaker

Platenkast   Juxe box

The 70 show

Tammie

Programmamaakster

Platenkast

E-mailadres: info@radio-zeeuws-vlaanderen.nl

DJ Dik

Programmamaker

De zaterdagavond van DJ Dik

E-mailadres: dik@radio-zeeuws-vlaanderen.nl

Henk Verteliklater

Programmamaker

Henk zaagt de week door midden



E-mailadres: henk@radio-zeeuws-vlaanderen.nl

Guy Cordeels

Programmamaker

Blesuurtje

Bart van de Heuvel

Programmamaker

De muzikale tijdmachine



E-mailadres: info@radio-zeeuws-vlaanderen.nl

Indy Sanderse

Beveiliging





DOE MET ONS MEE!!

HEB JIJ EEN PRETTIGE STEM?

MELD JE DAN NU AAN


RADIO ZEEUWS VLAANDEREN

WWW.RADIO-ZEEUWS-VLAANDEREN.NL      WWW.RADIOZEEUWSVLAANDEREN.NL

INFO@RADIO-ZEEUWS-VLAANDEREN.NL

TEL.: (0031)0647290955

Hans Hemmes

Programmamaker

Alle 13 goed